Produktinformasjon
Varenummer 66647
Når overflaten skal stå helt uten penselspor.
Skal overflaten fremstå helt glatt, rolig og ensartet, er Flügger Excellence fordriverpensel det rette valget.
De ekstra fine og myke penselfibrene gir en glatt og ensartet finish med minimale penselspor – uten behov for unødvendig etterbearbeiding.
Det ergonomiske skaftet i FSC-sertifisert tre ligger stødig i hånden og gir rolig og presis håndføring gjennom hele arbeidet.
Rustfritt stål sikrer maksimal holdbarhet.
Best til
Her får du vår beste pensel til forsletting av dører, karmer, møbler og inventar, der overflaten skal fremstå helt glatt og ensartet.
Excellence
Excellence er utviklet for oppgaver der finish, presisjon og ensartede overflater er viktigere enn noe annet. For deg der bare det beste er godt nok.
Skyll penselen før bruk og arbeid den godt inn i malingen. Rengjør den etter bruk og oppbevar den lufttett, så den holder lenger.
- Spesialpensel til kompromissløs finish
- Ekstra fine fibre gir ultrajevn finish
- Minimal struktur og færre etterstrøk
Spesielle egenskaper
- Spesialpensel til kompromissløs finish
- Ekstra fine fibre gir ultrajevn finish
- Minimal struktur og færre etterstrøk
Fareikoner
IngenFordriverpensel – Flügger Excellence
Fra 229 kr/stk.
Spesialpensel til kompromissløs finish
Ekstra fine fibre gir ultrajevn finish
Minimal struktur og færre etterstrøk
Velg variant
Totalt:229kr





