Gå til hovedinnhold
Alltid fri frakt fra 749 kr.
Rask betaling med Vipps
Hent i butikk - Som oftest innen en time
30 dagers returrett
Flügger logo in black.

10 nye farger utviklet i samarbeid med designselskapet ARNE AKSEL

Med en palett av energiske farger og et budskap om å omfavne mangfold og personlige preferanser, oppmuntrer Flügger og ARNE AKSEL til å slippe løs ditt indre barn og velge de fargene som taler til hjertet.

Stue med lilla vægge, hvor der sidder en hvidskægget mand. Manden har en lilla t-shirt, en sort kasket og sorte briller på.
Vægge i farven Gorvernor, en brun lænestol i plys, og en skammel i mørkt træ.
Sovreværelse malet i farven Bhutan, sengetøj og lampe i samme farve.
Soverom i fargen Emperor, en seng med mørkebrunt sengetøy, og et vindu bak sengen.
Lyseblå vegger, et hvitt spisebord med en bolle med sitroner, en mugge i glass og to gule glass. Det er en gardin til høyre.
Soverom i fargen Prince, en seng med lyselilla sengetøy, og et vindu bak sengen.
Vegger i fargen Japan, en trereol med ting på, og et vindu til høyre med en hvit gjennomsiktig gardin.
Lyserosa vegg i fargen Europa, grønt tak i fargen Galatea og lyseblått gardin til venstre.

 

"Når jeg kommer hjem til folk og alt er grått og beige, vet jeg bare at jeg snart kommer til si noe galt, jeg kommer til å banne eller snakke om noe man ikke skal snakke om."

 

- Arne Aksel Jensen

Stue med lilla vegger, et vindu til venstre med lilla karm, et gult firkantet stuebord, en hvit krakk der det sitter en hvitskjegget mann og røyker. Mannen har på seg en lilla t-skjorte, en svart caps og svarte briller.
Copyright @ 2026, Flügger group A/S, Islevdalvej 151, 2610 Rødovre, CVR-nr.: 32788718. All Rights Reserved.